Starochodovská 58/171, Praha
+420 777 440 448

Look Book

untitled

Katalog ART WORK COLLECTION Part 1

V červenci jsem byla pozvána slečnou Fatimou z firmy New Idea na vernisáž výstavy Dotek světla malíře pana Martina Šrámka. Některá jeho díla byla možnost koupit si přímo na místě. Bylo možné zakoupit jak originál, tak reprodukci. Reprodukce, které na vernisáži byly k zakoupení tiskla slečna Fatima z firmy New Idea – Ateliéru Priniti a byly tištěné na velice kvalitním fotopapíře a také na fotoplátně, na který byl následně nanesen lak.

Reprodukce na fotoplátně byly téměř k nerozeznání od originálu, jejich kvalita mě velice mile překvapila. Tato možnost tisku reprodukcí na fotoplátno mě natolik zaujala a líbila se mi, že jsem se začala zajímat, jak fotoplátno s reprodukcí využít i v interiéru svého domova.

Nejprve jsem hledala na internetu obrazy, které by se mi líbily a fotobanky, které je mají v nabídce. Moje snažení bylo korunováno úspěchem a mám doma několik malých reprodukcí moderního umění na fotoplátně.

Když jsem si je nechávala u slečny Fatimy v Ateliéru Priniti tisknout, tak mi dala k dispozici svůj katalog obrazů, ze kterého jsem si mohla okamžitě vybrat další obrazy. Licence na tisk jedné reprodukce stojí 2 500,- Kč. Cena fotoplátna se tedy odvíjí od licence a rozměru vlastního formátu fotoplátna.

Katalog „ART WORK COLLECTION – Part 1“ je nádherný a musím říci, že obrazy v něm zařazené jsou velmi rozmanité, takže jsem měla docela práci si vybrat jen pár, nejraději bych si objednala všechny

V katalogu „ART WORK COLLECTION – Part 1“ jsou zastoupeni Anna Bogush, Ivan Shkoropad, digrii, Varvara Terenteva a Ramamurty.

Anna Bogush mě zaujala svými obrazy RANAYA s perfektními detaily vykreslení rtů a očí, u obrazu OBJECTIVITY GATAWAY velice pozitivní energií která na mě z obrazu přímo sálala, barevným obrazem OH MY GIRLS který mi připomněl party, u obrazu HOPE jsem si uvědomila, že člověk nemá ztrácet naději a obraz CURSE THE NIGHT na mě lehce dýchl tajemnem.

Moc se mi také líbil obraz TRIANGLE OF INDIA od Ivana Shkoropada, působil na mě velice uklidňujícím dojmem.

Obraz CIRCUMFUSED od digrii jsem si objednala hned, jak jsem ho viděla, je veselý a nabitý dobrou náladou, bude se krásně vyjímat ve vstupní hale našeho domu.

Varvara Terenteva a obraz UNTITLED 2 vystihuje přesně naší dnešní uspěchanou dobu, chaos, zmatek a přesto pořádek a řád.

SHAKTI od Ramamurty se velice líbil mojí kamarádce, která žije mandalou a uklidňujícím způsobem života.

Můj celkový dojem a zážitek z katalogu „ART WORK COLLECTION – Part 1“ je nepopsatelný a již nyní se těším, že snad brzy slečna Fatima z Ateliéru Priniti vydá  „ART WORK COLLECTION – Part 2“.

Related Posts

Leave a comment

preloader