Starochodovská 58/171, Praha
+420 777 440 448

Výstava DOTEK SVĚTLA

 

Vernisáž výstavy Dotek světla malíře pana Martina Šrámka, která se konala 12.07.2016 v neobvyklých prostorech, pro mě naprosto úchvatných a nádherných, v Kostele u Martina ve zdi.

 

vernisaz-martin-sramek‘Výstava v Kostele u Martina’

Asi jste kolem tohoto kostela již několikrát prošli bez povšimnutí, je to skutečně jen vchod ve zdi, ale to co se skrývá za tímto vchodem určitě stojí za to zhlédnout, ať již kostel samotný, nebo nyní do 15.08.2016 uvnitř umístěnou výstavu obrazů malíře pana Martina Šrámka.

Úvodní slovo na vernisáži pronesla správkyně kostela Marta Vršková spolu s výtvarníkem panem Janem Brabcem a s autorem výstavy, malířem panem Martinem Šrámkem. Nechyběl ani krásný hudební doprovod v podání pana Ondřeje Scholtze na vahany a zpěvu pana Tomáše Webera.

 

Pan Martin Šrámek o své tvorbě:

“Chtěl bych svými obrazy přenést lidi do světa, ve kterém je hranice mezi skutečností a fikcí, či snem jen velmi křehká. Realita se stává snem a sen se pozvolna mění v realitu. Možná Vám mé obrazy budou připadat jako pohledy do jiných vesmírných světů, kde neplatí pozemské fyzikální zákony a věci, krajina či postavy nemusejí mít vždy jasný, definovaný charakter. Možná zde naleznete i trochu tajemna či magie, ale pokud na Vás mé obrazy zapůsobí alespoň trochu pozitivně, pak je to dobře. A jestli ne, tak doufám, že alespoň potěší Vaše oči a pohladí Vaši duši. A o to v dnešní uspěchané době plné stresu přece nejvíc jde…”

Related Posts

Leave a comment

preloader